MTM 2022


"Międzynarodowy Tydzień Małżeństwa" to kampania społeczna mająca na celu propagowanie, umacnianie i celebrowanie niezwykłej więzi mężczyzny i kobiety. Wszystkie wydarzenia organizowane z tej okazji mają podkreślić wartość budowania społeczeństwa przez zdrowe małżeństwa oparte na miłości i wierności. Kampania ta trwa od roku 1996 w różnych krajach świata (http://tydzienmalzenstwa.pl/). 

Nasze dopiewskie Koło ZDR 3 Plus włącza się w tę inicjatywę po raz drugi w tym roku.

Cele kampanii

  1. Stworzenie cyklicznej tradycji, swoistego „festiwalu małżeństwa”, celebrowania i cieszenia się małżeństwem w „okresie walentynkowym” tj. 7-14.02

  2. Motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, mediów i osób publicznych do promowania znaczenia zdrowych relacji małżeńskich.

  3. Promowanie małżeństwa jako wartości społecznej i pokazywanie potrzeby permanentnego rozwijania więzi małżeńskiej, aby dawała ona małżonkom satysfakcję i spełnienie.

  4. Propagowanie programów i inicjatyw wspierających rozwój relacji małżeńskich.

  5. Stworzenie okazji do pogłębienia więzi małżeńskiej oraz nabycie kompetencji interpersonalnych poprzez udział w konferencjach, seminariach, debatach i warsztatach oraz poprzez wspólne, twórcze spędzenie czasu (uczestnictwo w wydarzeniach artystycznych, sportowych, psychoedukacyjnych).

  6. Motywowanie ogółu społeczeństwa, specjalistów, media i osoby publiczne do promowania znaczenia zdrowych małżeństw.

© Związek Dużych Rodzin "Trzy Plus"

Realizacja: A.Net.pl
Wesprzyj nas
1 procent
Newsletter